دسته گل عروس مصنوعی بهتره یا طبیعی

دسته گل عروس مصنوعی بهتره یا طبیعی

گلها قسمت عمده ای از تزئینات مکان عروسی هستند. در برنامه ریزی عروسی، غالباً وقت زیادی صرف انتخاب گلهایی می شود که با سایر دکوراسیون مطابقت داشته باشد. زیرا انتخاب درست گل ها می تواند زیبایی طبیعی را به محیط ببخشد.

ممکن است برخی از افراد در برنامه ریزی عروسی و یا سایر مجالس مانند تولد، خواستگاری، بله برون و... گل های طبیعی را انتخاب کنند. به هر حال، گل های طبیعی زیبا به نظر می رسند و بوی مطبوعی دارند.

در کنار انتخاب گل های طبیعی، گل های مصنوعی و اکسسوری در تزئینات دکوراسیون عروسی جز انتخاب های معمول و همیشگی از گذشته بوده است. اگر می خواهید با هزینه کمتر زیباترین یادگاری از مجالستان را داشته باشید، همراهی با گلهای مصنوعی عروسی می تواند یک گزینه ایده آل باشد.

در نهایت هر دو گل طبیعی و گل های مصنوعی موافقان و مخالفان خاص خود را دارند و همین امر باعث شده است، انتخاب این دو برای برنامه ریزان عروسی مهم جلوه کند.

دسته گل مصنوعی

انتخاب دسته گل مصنوعی یا طبیعی؟

سوالی که هنگام انتخاب گل عروسی ممکن است به ذهن شما خطور کند این است که چرا گل های مصنوعی می توانند انتخاب شما در این روز مهم باشند.

این روزها گل های مصنوعی بسیار محبوب و ترند شده اند و می توانند از نظر اقتصادی برای شما به صرفه تر باشند. گل های طبیعی نیز جذابیت خاص خود را دارند و بسیاری از عروس ها همچنان آنها را به گل های مصنوعی ترجیح می دهند.
با این حال، به این نکته نیز توجه نمایید که، در نظر گرفتن گلهای مصنوعی دنیای انتخابی متنوع و رنگا رنگی را در این بخش برای شما ایجاد می کند. حتی اگر بخواهید، می توانید از ترکیب گلهای مصنوعی و طبیعی برای عروسی خود استفاده کنید.

در ادامه درباره ی اهمیت انتخاب گل مصنوعی بیشتر صحبت می کنیم تا اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که در انتخاب نوع دسته گل تان مردد هستید، بتوانید با خیالی آسوده بهترین انتخاب را داشته باشید.

گلهای طبیعی گرانتر هستند

اگر با هرکسی که اخیراً ازدواج کرده است در مورد هزینه های عروسی صحبت کنید ، متوجه خواهید شد که پرداخت هزینه های مرتبط با گل های طبیعی بسیار بیشتر از دسته گل های مصنوعی می باشد.

گزینه های زیبا و متنوع برای انتخاب گل های مصنوعی

همانطور که قبلاً هم اشاره کرده ایم ، گزینه های بی شماری در طرح ها و رنگ های مصنوعی گل عروسی، چه در انتخاب گل ها برای گلدان و چه برای دسته گل عروس، وجود دارد حتی می توان، گل های ابریشمی با ظاهر طبیعی تهیه کرد که به نظر برخی، حتی از گل های طبیعی نیز بهتر است.

دسته گل مصنوعی

با انتخاب مناسب، تشخیص گل مصنوعی از طبیعی سخت است

درست است که دسته گل طبیعی، طبیعی تر می باشند. اما گلهای ابریشم نیز آنقدر طبیعی به نظر می رسند که مهمانان احتمالاً نمی توانند تفاوت آن ها را تشخیص دهند مگر اینکه گل ها را لمس کنند و یا با بوییدن دسته گل ها متوجه تفاوت این دو شوند.

صرفه جویی در هزینه ها با خرید عمده گل های مصنوعی

اگر به فکر استفاده از تزیینات گل به عنوان تزیین اصلی مکان عروسی هستید، بهتر است که با گل های مصنوعی همراه شوید. این گل ها و اکسسوری ها نه تنها کاملاً طبیعی به نظر می رسند، بلکه می توانید به صورت عمده آنها را آنلاین خریداری کرده و در هزینه نهایی صرفه جویی نمایید.

نگه داری گل های عروسی در تزئینات منزل

بدترین قسمت در مورد تهیه گل های عروسی طبیعی این است که همه آنها روز بعد وقتی عروسی به پایان می رسد و محل عروسی باید برای رویداد بعدی آماده شود، هدر می روند. از طرف دیگر، اگر گل عروسی مصنوعی خریداری کرده باشید، این امکان را خواهید داشت که آنها را برای تزئین مکان خود به خانه ببرید یا به دوستان یا خانواده خود هدیه دهید. همچنین می توانید از آن گلهای زیبا ، برای مراسم های مرتبط بعدی خود استفاده کنید.

قابل سفارش از ماه ها قبل، برای کمک به برنامه های عروسی

مزیت دیگر گلهای مصنوعی عروسی این است که می توانید از قبل گلها را سفارش داده تا با خیالی آسوده  به اجرای سایر برنامه های خود بپردازید. همچنین به شما کمک می کند تا هزینه ها را تقسیم کنید و در مدیریت بودجه عروسی کارآمدتر باشید.

گزینه های متنوع در انتخاب گل مصنوعی وجود دارد

برای عروسهایی که می خواهند در انتخاب خود غیر متعارف ترعمل کنند ، گزینه های بیشتری برای انتخاب وجود دارد، جدا از طرح های ابریشم رایج، شما می توانید به دنبال گلهای ساخته شده از دستمال کاغذی یا کاغذ باشید تا ظاهری بی نظیرتر از دکوراسیون عروسی خود بدست آورید که مطمئناً مورد استقبال همه مهمانان شما قرار می گیرد.

دسته گل عروس

گلهای مصنوعی عروسی دوام بیشتری نسبت به گلهای طبیعی دارند

گلهای مصنوعی عروس از نظر طراحی بسیار مقاوم و بادوام تر است، حتی اگر قصد برگزاری یک عروسی در فضای باز را دارید، بهتر است تهیه گلهای مصنوعی را به جای گلهای طبیعی در نظر بگیرید تا اگر گرفتگی هوا و یا بارانی بودن هوا در روز عروسی پیش آمد. نگرانی در مورد خراب شدن دکوراسیون نداشته باشید.

انتخاب گل های مصنوعی در تمام فصل ها

هر عروس مطمئناً گل مورد علاقه خود را به عنوان بخشی از تزئین در دسته گل خود خواهد داشت. با این حال، ممکن است آن گل در فصل روز عروسی شما موجود نبوده و بنابراین در دسترس نباشد. با استفاده از گلهای مصنوعی عروسی، می توانید هر گلی را انتخاب کنید ، صرف نظر از اینکه در فصل عروسی شما موجود باشد یا حتی در کشور شما در دسترس باشد یا خیر.

گلهای مصنوعی عروسی فاقد آلرژی هستند

اگر می خواهید دائماً در مورد آلرژی، به دلیل انتخاب گلهای واقع شده در اطراف محل حضورتان، نگران نباشید، و کمک بزرگی به مهمان های منتخب تان، که ممکن است به نوع خاصی از گل ها حساسیت داشته باشند، نمایید. انتخاب گل های مصنوعی می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.

می توانید گلهای خود را در هر رنگ دلخواه انتخاب نمایید

دلیل مهم دیگر برای تهیه گلهای مصنوعی عروسی این است که می توانید گلها را به هر رنگ دلخواه طراحی کنید. شما می توانید گل های بنفش یا گلهای رز قرمز داشته باشید انتخاب این نوع رنگ نه تنها ظاهری منحصر به فرد به دسته گل های شما می دهد بلکه می توانید رنگ آن را با لباس ساقدوش عروس  و یا سایر دکوراسیون خود تطبیق دهید.

نتیجه

به نظر می رسد انتخاب بین گل های طبیعی و مصنوعی در ابتدا دشوار باشد اما مطمئن هستیم که اگر این دلایل را در نظر بگیرید ، تصمیم گیری برای شما بسیار راحت تر خواهد بود.


ارسال نظر