نکات طراحی سبد گل

نکات طراحی سبد گل

گل ها همیشه به عنوان خاص ترین هدیه در نظر گرفته شده اند. شاید بتوان گفت، گل ها می توانند حرف های ناگفته زیادی را برای عزیزان شما بیان کنند. بنا به انتخاب خودتان می توانید برای هر نوع مناسبت گل هدیه دهید که، در کنار گل آرایی های خاص و ویژه، هدایای خود را نیز به طراحی سبد گل تان اضافه کنید.

اگر به دنبال فروشگاه گل آنلاین باشید، فروشگاه های آنلاین زیادی در فضای مجازی به شما معرفی خواهند شد و اعتماد و انتخاب بهترین آن ها کار دشواری است. بنابراین اگر قصد خرید دسته گل طبیعی عروس، دسته گل مصنوعی عروس، ست بله برون، ست عقد، اکسسوری ها و ... را دارید، بهترین تصمیم برای شما خرید از زینا دیزاین است. زینا دیزاین تمام تلاش خود را در ارائه بهترین خدمات مهم ترین روز زندگی شما دارد. علاوه بر این شما می توانید اکسسوری های انتخابی را با سایر دیزاین مناسبت مد نظرتان منطبق نمایید.

طراحی سبد گل

هنگام خرید سبدهای گل  هدیه چه مواردی را باید در نظر گرفت

  1. رابطه شما

شما همیشه باید سبدی را انتخاب کنید که برای گیرنده معنی دار باشد. اگر انتخاب بهترین سبد برای شما سخت است. علاوه بر کمک گرفتن از تیم زینادیزاین سعی کنید مطمئن شوید که سلایق و علایق فرد مورد نظر و یا مناسبت انتخابی شما بر چه اساس است. تا بتوانید در نهایت بهترین انتخاب را پیاده سازی نمایید.

  1. معنای انتقال دهنده هر اکسسوری

همانطور که هر نوع گل، معنی خاص خود را دارد، اجزای سازنده هر سبد هدیه نیز از این قانون مستثنی نمی باشد. به عنوان مثال عروسک، شکلات، ریسه و ...

  1. انتخاب سبد مناسب

در مرحله بعدی، باید سبد مناسبی را برای لحظه ی به یادماندنی تان در نظر بگیرید. سبدهایی با کیفیت ساخته شده از حصیر، یا ظرف های فلزی و شیشه ای، می توانند بعد از اجرای مراسم مورد استفاده مجدد قرار گیرند. در هر صورت توجه نمایید که که گیرنده قادر به دریافت هدیه انتخابی شما باشد.

شاید بتوان گفت که هیچ چیز خوشحال کننده تر از یک سبد هدیه زیبا به شخصی که به او اهمیت می دهید، نباشد.

سبد مناسبتی گل

تم سبد گل هدیه را انتخاب کنید

وقتی به سبدهای هدیه حرفه ای نگاه می کنید، متوجه می شوید که بیشتر آنها مطابق با رویداد خاصی طراحی شده اند. به عنوان مثال، سبدهای هدیه عید نوروز، روز ولنتاین، کادو تولد، سبدهای هدیه یلدا و...
با این حال، همچنین یک مضمون می تواند مربوط به احساسی مانند آرامش یا شادی باشد، یا می تواند مستقیماً با رفاه فرد ارتباط داشته باشد. به عنوان مثال، شما می توانید یک سبد گل را با وسایلی که به فرد کمک می کند، در خواست دهید. مانند پکیجی از وسایل آرایشی بهداشتی، سلامتی، ورزشی. در نهایت این انتخاب می تواند متناسب با نوع کار و یا فعالیت های سرگرمی تفریحی افراد انتخاب گردد.

ایده های سبد گل هدیه

در کنار تمام مناسبت ها مانند تولد فرزند، خرید خانه جدید، روز مادر یا پدر و ... مناسبت های دوس داشتن و یادآوری کسی برای دوست داشتن ، بیشتر جلوه می کند. از آنجایی که قلب ها و گل ها به سرعت احساس عشق را منتقل می کنند، بنابراین مطمئناً می توانید برخی از آن ها را به سبد هدیه خود اضافه کنید.

سبد گل

زمینه تزئینی سبد گل شما می تواند با شکوفه های تازه یا گل های مصنوعی انتخاب شود که با برچسب های هدیه به شکل قلب یا برچسب های تزئینی ، دیزاین شده اند. صورتی و قرمز رنگ هایی هستند که بیشتر با عشق ارتباط دارند و به خوبی با رنگ های خنثی مانند سفید و کرم ترکیب می شوند. 

اگر سبد هدیه شما قرار است به عنوان کادو تولد، ولنتاین یا ... به فرد منتخب ارائه شود. قراردادن آب نبات یا شکلات در سبد هدیه شخصی که برایش کادو می خرید، ایده جالبی است. البته به این موضوع توجه کنید که آیا شرایط سلامتی فرد تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

همچنین می توانید با قرار دادن سایر موارد به سبد هدیه میزان علاقه و اهمیت تان به طرف مقابل را نشان دهید. وسایلی مانند شمع های معطر، عطر، عروسک های کوچک، بادکنک های قلب شکل می توانند ایده های کاربردی و مناسب برای کامل تر شدن تزئین سبد گل شما باشند.


ارسال نظر